E-book Vědomý rozchod

aneb jak opravdově ukončit vztah.


Prostor, ve kterém můžete ukončit některé  otevřené etapy Vašeho života.

 

V čem vám pomůže e-book Vědomý rozchod?

v tom, abyste mohli otevřít nové dveře ve svém životě, je skvělé mít ty staré zavřené. Většina našich rozchodů je nevědomá. Jde o rozchody, po kterých zůstává mnoho šrámů a bolesti na jedné i druhé straně. Je dobré se vrátit k některým neuzavřeným kapitolám a vědomě je pustit. Odpustit sobě i druhém, pochopit co jsme si vzájemně měli dát a teprve jít dál. Jen tak můžete budovat nový vztah bez vlivu toho původního. Dovolit si ponechat původní zranění a křivdy a žít život v lásce a porozumění. Nemusí jít jen o partnerské rozchody, ale i přátelství, či pracovní, rovněž úmrtí. 


O autorce

DÁŠA

Rozchody patří do života každého z nás. Po mém posledním partnerském rozchodu, jsem pochopila, jak nás mohou rozchody ovlivnit v dalším partnerském životě. Jak si sebou neseme bolest, zklamání, všechny šrámy. Uvědomila jsem si, že přijetím toho, co bylo a skutečným ukončením, se nám v životě může ulevit. Prošla jsem rozchodovým rituálem a od té doby jsem sama provedla rozchodovým rituálem téměř 200 lidí. Citlivě, jemně vás provedu speciálním rituálem, který může v mnohém změnit váš život. 


E-book Vědomý rozchod:

  • Čas pro osobní zamyšlení nad svými vztahy.
  • Čas pro pochopení souvislostí a jejich přijetí.
  • Čas pro odpuštění sobě i druhému.
  • Čas pro skutečné sbohem.

REFERENCE

Pěkný večer Dáši, za tvůj e-book ti ještě jednou chci poděkovat, je to báječný kus tvé práce, budu jej ochraňovat a pokud v budoucnu někdo bude potřebovat -Vědomí rozchod, předám s láskou tvůj web,aby si e-book mohl-la zakoupit, Dnešním dnem jsem ukončila svou rozvodovou cestu, vše co popisuješ v e-booku, jsem si už prošla, tím, že mám Vás mé báječné kamarádky,od kterých jsem se toho spousty naučila, všechny jste mě velmi podporovaly a já to všechno zvládla, dnes tu je nová žena, která je připravena na nový začátek, věřím, že už z 90% celá a ví co chce, samozřejmě, že jsou stále strachy, obavy a study, ale jdu dál.... objímám tě Dáši... Veronika
Veronika