ŽENA V POHODĚ A HARMONII

„Nedokonalost nám ukazuje, jak moc je dokonalá." Dáša 

Milé ženy,

často na našich webinářích a konzultacích od vás slyšíme (a nejen v této době) že:

 • jsem vyčerpaná
 • už jsem ze všeho unavená
 • nevím co dřív
 • jsem zavalená prací a nedokážu se ani soustředit
 • nemám náladu na partnera ani na děti
 • čas na sebe? na to nemám čas
 • stresuji sama sebe
 • už ani nevím, kdo jsem ta uvnitř

Tohle není v pořádku a nemusíte to tak mít. Tyto pocity a situace z dřívějších let moc dobře známe. Nebylo nám v tom dobře a nechtěly jsme tak žít den za dnem.
Obě máme práci, rodinu, děti, partnery, ale přesto jsme si život dokázaly uspořádat tak, abychom měly na každý den energii, zvládaly to, co potřebujeme i to, co si přejeme, měly čas na děti a partnera, ale i na sebe. 

I my občas prožíváme náročné období a máme své temné dny, ale důležité je, že dnes už s tím umíme být. S radostí s vámi posdílíme, jak na to.

Připravily jsme pro vás jedinečný webinář, na kterém vám rády odhalíme a předáme tipy a způsob, jak si dát svůj život do větší pohody a harmonie.

Na tomto webináři se naučíte konkrétní kroky:

 • jak si rozdělit úkoly, abych byla v pohodě a ne ve stresu
 • jak si říct o to, co potřebuji
 • co dělat, když mě ovládají emoce
 • jak správně odpočívat, abych měla energii
 • jak si udělat čas na sebe a co mi to přinese

Dopřejte si tento seminář a dovolte si vnést do svého života spokojenost, radost, uvolnění a krásný pocit uvnitř sebe.

v úterý 13.4. 2021 

 

17:00 - 19:30

 

cena semináře: 1000 Kč 

 

počet omezen jen pro 15 účastníků

pozor do 12.4. 2021 sleva 500 Kč 

O lektorce:

Dagmar Kožinová

lektorka, koučka, mentorka a autorka knihy Deník probuzené ženy. Autorka projektu pro ženy, kterým ukazuje ženám, jak najít sebe samou, svou sebedůvěru a sebeúctu. Vede ojedinělé rozchodové rituály, kterými ukazuje lidem po rozchodu, případně po jiné ztrátě, jak najít cestu ven. Napsala knihu Rozchod jako nový začátek.  Je nadšená cestovatelka, která miluje cestování a poznávání nových kultur.

Simona Kašturová

Simona je mentorka v oblasti osobního rozvoje a zapálená organizátorka seberozvojových akcí. 
Kromě osobního projektu Nalaď se na sebe spolupracuje i na dalších projektech, které pomáhají lidem, aby našli sami sebe a žili tak spojenější a šťastnější život. Miluje procházky přírodou a fotografování. Více na jejích stránkách www.simonakasturova. cz.

Co se o mně povídá.....

Ahoj Dáši, jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit kurzu "Jak žít život podle sebe". Pomohl mi uvědomit si, že se nemusím pouze starat o své okolí (děti, rodina), věnovat se práci a jen plnit každý den spoustu úkolů. Nemusím večer padnout do postele a druhý den se opět vrhnout na plnění spousty úkolů. Kurz mi pomohl otevřít oči a uvědomit si, že je správné myslet na sebe. Najít si čas pro sebe, odpočívat, věnovat se věcem, které mne baví, při kterých čerpám energii. Je důležité snít své sny a také si je plnit. Já budu potom šťastnější a spokojenější a moje okolí nakonec také. Moc děkuji za Tvůj čas, Tvé myšlenky, rady, podněty. Ráda se příště zúčastním Tvého dalšího kurzu. Moc děkuji za nabídku Tvé knihy. Těším se, až si ji přečtu. Jsi pro mne velkým vzorem toho, že velmi pracovně vytížený člověk (což jsem i já) si umí svůj čas a život užít a být spokojený. Hezký večer, a ještě jednou velké díky.
Soňa
Ahoj Dáši, bylo to jednoduše skvělé. Jsi člověk, který je na správném místě a s jistotou ví, co dělá. Rozdáváš energii, naději a pomoc druhým. Líbil se mi tvůj přístup a zájem o všechny účastníky webináře. Webinář mi pomohl k uvědomění si, že každý si neseme odpovědnost za svůj život. I přesto, že to rozhodnutí být sám sebou je těžké a vyžaduje velkou odvahu. Ukázala jsi nám konkrétní cesty a rady, jak v mnoha směrech náš život změnit, zlepšit. Webinář byl velmi přínosný, ráda se k němu budu vracet, a ráda se s tebou zase někdy na nějakém webináři uvidím.
Monika