Procházíte rozchodem?

Rozešli jste se v minulosti, ale stále to není ono?

Partnerským, pracovním nebo osobním?

VÍM, JAKÉ TO JE...
VÍM, JAK SE CÍTÍTE...

Vím, že jde o jednu z nejtěžších životních situací.
Vím, že to opravdu bolí.
Vím, že je vaše srdce rozervané, těžce se vám dýchá a máte pocit,
že už vás v budoucnosti nečeká nic pěkného.

Měla jsem to podobně.
Stejně tak jak stovky mých klientů, kteří přichází na živé setkání,
nebo se mnou mají konzultace.

Byl to takový šok..emoce zloby, vzteku na mě, vzteku na něho…ten šok tam hrál roli…zklamání najednou jsem si uvědomila, že jsem furt něco očekávala, že se bude něco dít… a teď jsem si říkala co tam bude..Takže tam byl ten šok, zloba, obviňování, zklamání z toho očekávání. Strach, obava co bude teď dál..taky lítost, že to končí.
Smutek a bolest.
Nějaký pocit samoty, zmatení. Nevěděl jsem jak ty věci budou dál.
Tak byl jsem zmatený. Nevěděl jsem vlastně vůbec co se stalo, co se děje. Trvalo mě dlouho než jsem vůbec pochopil, že jsme se rozešli. Takže to bylo pro mě dost zmatené období.

I když to vypadá, že jste na to sami, opak je pravdou.
Každý z nás někdy zažil bolestný rozchod.
Každý z nás někdy cítil, že už nikdy nebude nic v pořádku.

Nemusíte však být na to sami.

Mám pro vás řešení.

Konce jako nové začátky

On-line videa a úkoly, které vám pomohou dokončit rozchodový proces.

Proto, abyste mohli otevřít nové dveře ve svém životě, je skvělé mít ty staré zavřené. Většina našich rozchodů je nevědomá. Jde o rozchody, po kterých zůstává mnoho šrámů a bolesti na jedné i druhé straně. Je dobré se vrátit k některým neuzavřeným kapitolám a vědomě je pustit.

Odpustit sobě i druhém, pochopit, co jsme si vzájemně měli dát a teprve jít dál. Jen tak můžete budovat nový vztah bez vlivu toho původního. Dovolit si ponechat původní zranění a křivdy a žít život v lásce a porozumění. Nemusí jít jen o partnerské rozchody, ale i přátelství, či pracovní, rovněž úmrtí.

Co obsahují jednotlivá videa?

V úvodním videu vás seznámím s rozchodovými fázemi a tím, proč je dobré rozchod skutečně dokončit a projít si jednotlivými fázemi až do konce. Co se stane když zůstaneme uvězněni někde na začátku rozchodového procesu?

V dalším videu Hledání toho, co mě nyní v životě blokuje budeme společně hledat nefunkční vztah,  vzorec, přesvědčení či cokoli jiného co vás nyní blokuje ve spokojených vztazích. Možná si říkáte, že není potřeba nic hledat. Je to přece jasné. Je to poslední vztah. Často však zjistíme, že příčina, kořeny jsou někde úplně jinde. Je potřeba se vrátit ještě dál.

Ve videu Zavírám tuto kapitolu ve svém deníku vás pozvu k dalšímu cvičení, které vás na rozchodové cestě povede k vytouženému cíli a to je uvolnění, uklidnění a přijetí.

Otevírám se novým začátkům je dalším krokem, při kterém si dovolíme se podívat na omezení, které jsme si vytvořili a pozveme si do života to, co jsme díky sobě a ukončeném vztahu ztratili. Otevřeme se novým příležitostem a hlavně začneme znovu důvěřovat.

Vlastní rituál je nezbytnou součástí celého programu. Najdete tady návod, jak a proč si uspořádat tento propouštěcí a uvolňující rituál.

Co na KONCE JAKO NOVÉ ZAČÁTKY říkají lidé?

Díky Dáši za definování problému, který jsem hledala opravdu hodně dlouho. Děkuju za to, že vím na čem teď pracovat. Děkuji za ten vnitřní klid. Jsi úžasná.
Petra
Rozchodový rituál mě lákal i děsil zároveň. Do poslední chvíle jsem chtěl utéct. Jsem vděčný, že jsem zůstal. Cítím se lehčí a těším se na další dny.
Jan
Moc děkuji za velice zajímavou zkušenost, která mi přinesla velkou úlevu.
Hana
Děkuji, že jsem znovuobjevila svou vášeň.
Alžběta

KONCE JAKO NOVÉ ZAČÁTKY

Cena 
790 Kč 540 Kč
(do vypršení odpočtu)

Kdo je Dagmar Kožinová?

 • Lektorka
  vede business kurzy, ale i seberozvojové kurzy
 • Autorka projektu Můj rozchod
  pomáhá lidem smířit se s rozchodem pomocí rozchodových rituálů
 • Autorka projektu Ženské cykly
  učí ženy žít v souladu se svým ženstvím a dary
 • Koučka
  individuálně pracuje s klienty na jejich rozvoji a cílech
 • Autorka knihy Deník probuzené ženy
  44 kapitol o nejrůznějších tématech nejen pro ženy

Krizové situace v partnerství a manželství patří bezesporu nejen mezi nejčastější, ale také mezi nejintenzivněji prožívané krizové události vůbec. Zasahují nás mnohdy nepřipravené, bez předchozích varovných signálů (pro úplnost bychom měli dodat, že mnozí z nás mají vůči těmto signálům vypěstovanou zvláštní selektivní slepotu). Navíc bývají spojeny i s výrazným ohrožením dosavadních, byť někdy pouze zdánlivých životních jistot, určitou společenskou stigmatizací a nutnou změnou sebeobrazu (zasažení vlastního „ega“). WHO, Světová zdravotnická organizace, řadí rozvody, partnerské rozvraty a krize mezi nejvýraznější stresové životní události.

Mgr. Špatenková, 2011

Když jsem dělala závěrečnou práci na psychologii, z průzkumu vyplynulo několik zajímavých faktů. Téměř 25 % respondentů si po rozchodu snaží pomoci sami. Ostatní využívají sociální podpory, kterou mají. Ať už kamarády, rodinu nebo i odborníky.

Otázky, které máte nyní možná v hlavě

Jak to bude probíhat?

Ve chvíli, kdy vyplníte objednávkový formulář a danou objednávku zaplatíte stáváte se členem programu. Obratem obdržíte přístupové údaje do izavřené členské sekce, kde je již připraven obsah celého programu.

Pro koho je program vhodný?


Tento on-line program je vhodný pro všechny, kteří prošli rozchodem ať už v blízké minulosti nebo dávno. Pro lidi, kteří o svých potížích neradi mluví s druhými, ale zároveň ví, že potřebují pomoc. Je vhodný i pro ty, kteří se nejsou schopni pohnout dál. Zůstávají dlouho po rozchodu sami nebo se jim opakují vztahy, které jsou podobné. Na své si přijou i lidé, kteří na sobě pracují a cítí, že něco potřebují uvolnit, pustit. A hlavně je vhodný pro ty, kteří nechtějí zůstat uvězněni v nenávisti, hněvu, ale chtějí se cítit volní a odpustit sobě i druhému.

Jak získám přístup do programu?


Je to jednoduché. Stačí, když prokliknete jedno z tlačítek na této stránce, a vyplníte daný formulář, kde si vyberete vhodnou variantu programu. Následně, po uhrazení objednávky, vám budou automaticky vygenerovány a zaslány přístupové údaje do uzavřené členské sekce programu.

Jak je možné program zaplatit?


Platit je možné jak platební kartou, tak klasickým bankovním převodem, nebo zrychleným bankovním převodem dle banky.


Je přístup k programu časově nějak omezen?

Přístup do programu získáváte na neomezenou dobu - k obsahu programu se tak můžete kdykoli vracet.

Co když zjistím, že není program pro mě?

Ano i to se může stát. V tu chvíli mi napíšete e-mail na dasa@dagmarkozinova.cz a já vám peníze za program zašlu zpět - bez zbytečných otázek. To je můj slib pro vás - nic tedy objednávkou neriskujete.

Kde bude program probíhat?

Program probíhá v uzavřené členské sekci, kde můžete v pohodlí vašeho domova sledovat celý obsah.