KEFALONIE 2022

Pobytový zájezd se seminářem pro rodiče s dětmi

Rozvoj mysli - rozkvět života 

"Rozvíjím se a kvetu, jsem v rozkvětu"
Tradiční letní pobytový seminář 

 

... co jsme prožili letos na Samosu

 

... co nás čeká na Kefalonii?

Kefalonia je největší ostrov v Jónském moři a šestý největší ostrov patřící Řecku. Hlavní město Kefalonie je Kefalonie. Má rozlohu přibližně 780 km². Nejvýznamnějšími městy ostrova jsou Argostoli, Lixouri, Paliki, Antipata, Sami, Asos a Skala.

Krajina ostrova je hornatá. Nejvyšší nadmořské výšky dosahuje hora Ainos (1628 m). Zajímavá a známá je jeskyně Melissani s jezírkem, která se nachází 3 km od města Sami. Další významnou jeskyní je jeskyně Drogarati. Nachází se necelé 4 km od města Sami. Ostrov má, kromě jeskyní a hor, krásné i pláže. Nejhezčí pláží tohoto ostrova je pláž Myrthos. Je to jak nejhezčí pláž ostrova, tak i jedna z nejhezčích z celého Řecka. Další pěkné pláže se nachází ve městech Skala a Lourdata.

Kde budeme bydlet?

Hotel Ionian Sea hotel & villas Aqua Park

Oblíbený prázdninový resort je situován 100 m od krásné menší pláže v klidné oblasti Kunopetra. Větší městečko Lixouri s mnoha kavárnami, obchody a bary se nachází 7 km od ubytování (pohodlně dostupné hotelovým minibusem, místní dopravou nebo levným a spolehlivým taxi). Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování. Poloha hotelu je ideální pro poznávání zajímavých míst v okolí (jezero Melissani, jeskyně Drogarati, ostrov Ithaka, ostrov Lefkáda nebo Zakynthos).

Klidné místo mimo město
Blue Club a Croco Club pro děti
 All inclusive program
Blízkost pláže do 300 m
Eco pokoje jsou v zahradě (možnost mezonet ubytování)

 

Rozvoj mysli - rozkvět života

Program - workshopy

 

  • Kreativní myšlení - ne-možný projekt
  • Změna nemusí nutně bolet (change management)
  • Hrátky s myslí - u sebe i u dětí
  • Zvyšování psychické odolnosti - když se nám nedaří                                                                                                    
  • Sny a co nám říkají 
  • Faktory ovlivňující kvalitu spánku
  • Imaginace jako cesta sebepoznání 
  • Digitální detox - u sebe i u dětí

Těšíme se na Vás:

Dáša

vášnivá cestovatelka, lektorka, mentorka a koučka. Vystudovala VŠ ekonomickou a psychologii. Autorka projektu pro ženy a projektu s rozchodovou tematikou. Příležitostně spolupracuje s médii v rádiích v bloku psychologické poradny, píše články v časopisech i na internetu. Vydala dvě osobně rozvojové knihy Deník probuzené ženyRozchod jako nový začátek. Vede workshopy na specifických místech v Řecku, na Bali, Srí Lance, ale i třeba v New Yorku.

dcera Elenka

Elena je přátelská a zajímají ji krystaly a drahé kameny. Miluje cestování, tanec, nakupování a léto. Ráda sleduje seriály, plave a poslouchá hudbu.

Jitka

expert na emoční inteligenci v mezigeneračních vztazích, lektorka, kouč v oblasti mezilidských vztahů. Spoluautorka knížky S láskou i rozumem o EQ rodičů a dětí. Podporuje filantropické projekty, lektoruje semináře v ČR i v zahraničí, spolupracuje s ČT a Českým rozhlasem. Zakladatelka projektu Barevný anděl.  V roce 2016 obdržela na festivalu Všem ženám cenu Ostara za celospolečenský přínost. Milující máma, začínající pilotka, nadšená cestovatelka a podporující manželka. Inspirativní žena se silným příběhem.

dcera Erika Linda

Erika Linda miluje zvířátka, dobrodružství, krásně kreslí a tvoří z hlíny. Ráda tančí, skáče na trampolíně, natáčí videa čte a píše příběhy . Je odvážná a zvídavá, učí se anglicky.

Kdy?

3.07.-10.07.2022

Cena semináře: 8 000Kč

Cena zájezdu: 24 990 Kč / os.
Cena zahrnuje: ubytování ve 2-lůžkovém pokoji Eco, stravu all inclusive, letenku, poplatky. Zájezd je organizován s CK.
Cena nezahrnuje: pojištění.

 

Reference:

Přemýšlíte zda jet či nikoliv? Za mě určitě jeďte! Sama jsem zvažovala, zda bude zájezd pro mě nebo ne? Zda zvládnu být celý pobyt s úplně cizíma lidma. Zda chci sdílet svůj příběh, své pocity...ale realita byla úplně jiná a úžasná. Sešly jsme se úžasná parta, která mě inspirovala, dodala sílu, našla jsem nové přátele a v neposlední řadě jsem si odvezla nezapomenutelné zážitky. Primárně jsem si jela odpočinout, poznat novou zemi a ani v nejmenším by mě nenapadlo, že mi tento pobyt doslova změní život. Po pár dnech a našich společných sezeních mi došlo, že jsem celou dobu potlačovalo to, co jsem si opravdu přála nejvíc z celého srdce. Z obav z dalších neúspěchů jsem si zakázala přemýšlet o mém bolavém místu a snažila jsem se dělat, že neexistuje. Díky citlivému a velmi profesionálnímu přístupu Dáši jsem si v sobě opět "odemkla" svoji 13. komnatu a dovolila jsem si být šťastná a spokojená sama se sebou. Domů jsem přijela plná optimismu, pokory, vděku a síly pokračovat dál za svým snem. A překvapení na závěr? Můj sen se splnil do posledního puntíku a to i v tak rychlém čase, že mě samotnou to překvapilo. Každopádně všem tyto zájezdy s Dášou doporučuji. Je to profesionálka se vším všudy. Jde na ni poznat, jak moc svoji práci miluje a dělá ji srdcem. Nejen, že měla zájezd perfektně zorganizovaný, ale i doprovodný program našich sezení a meditací byl veden s obrovskou pokorou, respektem, klidem a hlavně vše bylo dobrovolné. Nikdy nebudu litovat mého rozhodnutí se na tuto cestu vydat. Chtěla bych tímto Dáši z celého srdce poděkovat, že byla moji průvodkyní nejen na zájezdu, ale i do mého nitra a pomohla mi k uskutečnění mého snu.
Monika