“První krok proto, abyste od života získali to, co chcete je rozhodnout se, co to je.” 

Jedinečný den…čas jen pro sebe, pro své sny a přání…a rozhodnutí co v životě chci mít.

 SEMINÁŘ PŘÁNÍ 

 v Lužicích 28.1.2023

Sny se uskutečňují. Každou minutu vašeho života, každou vteřinu. Právě teď se plní sny i ty vaše. A to vědomě i nevědomě. Možná máte pocit, že se vám ve vašem životě nedaří. I to je jakési vaše přání. Ve skutečnosti neexistují žádná omezení. Jedině omezení, které máte ve své hlavě.

Někdy si něco přejeme, ale zároveň pochybujeme, že je to reálné. Svoje myšlenky tak směřujeme spíše k tomu, že to možné není, než k tomu, že to možné je. Všechno je energie a bohužel i naše negativní myšlenky jsou energií.

Žijeme ve světě, který je na jednu stranu plný hojnosti a zároveň plný nedostatku. Jak bychom zrovna my mohli žít v přepychu? Zapomínáme na to, že všeho je hojnost, ale rozdělováno je pouze podle poptávky. Podle skutečného přání.

Seminář je určený pro všechny, kteří chtějí od života víc!

„Lidská mysl je schopna dokázat cokoliv, co si vymyslí a čemu uvěří” Napoleon Hill

 

Budete mít prostor přemýšlet, co skutečně v životě chcete. Součástí dne bude i meditace, sdílení a tvorba visionboardu.

Co s sebou?

pohodlné oblečení, podložku na ležení, časopisy, lepidlo, pastelky, nůžky

 

 Potvrď  svou účast vyplněním formuláře 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů.

DÁŠA

Již je to pár let co jsem si dovolila znovu snít. A můj život se změnil. Podělím se s vámi o můj příběh, zkušenosti. S láskou a úctou vás provedu seminářem, jednotlivými cvičeními a poradím s tvorbou vision boardu.

Postrádáš sny a nemáš cíl? Je tedy na čase si nějaké dát a stanovit, protože jinak bude tvůj život jako prázdná kniha, ve které budou bílé listy a nikoho ji nebude bavit číst.

 

REFERENCE

Na semináři přání jsem byla dvakrát a přání se mi vždy postupně pěkně plní, i když někdy jinak, než jsem třeba původně zamýšlela. :-). Na první vision board jsem si nalepila spoustu vyjádření lásky - objetí, pusinek, láskyplných vyznání. V mém tehdejším životě nic takového nebylo a já jsem tím nesmírně trpěla. Nevím, co jsem vlastně přesně chtěla, zřejmě tenkrát nějak změnit mého tehdejšího partnera. No a vesmír to hezky vyřešil po svém. Během minulého roku jsem se rozvedla a našla úžasného partnera, který mi všechna přání z vision boardu splnil a plní a já se pořád nepřestávám divit, jak to pěkně funguje. Vlastně ne, já přece vím, že všichni můžeme mít ve svém životě všechno, co si přejeme, co si zasloužíme a co si přivoláme.
Zdenka
Jedinečný a kouzelný seminář, který je spolu s obdobím Vánoc a začátkem nového roku perfektní pro uvědomění si svých záměrů a přání na další rok! A mimochodem, jantry fungují, mně již téměř 5 let. Děkuji za možnost účastnit se. Každý rok je seminář skvělý!
Adélka

Kniha pro ženy i muže

DENÍK PROBUZENÉ ŽENY

Kniha Deník probuzené ženy vznikla jako má osobní zpověď a zamyšlení nad některými tématy ze života. Během posledních pár let jsem si uvědomila mnoho věcí, probudila jsem se. Přijala jsem sebe, své tělo a nastoupila cestu vlastního poznání. Pochopila jsem některé souvislosti ve svém životě. Dnes žiju více v souladu se svým tělem, duší a přirozeností. To se odrazilo v mém osobním i pracovním životě.