“První krok proto, abyste od života získali to, co chcete je rozhodnout se, co to je.” 

Jedinečný čas…pro sebe, pro své sny a přání…a rozhodnutí, co v životě chcete mít.

WEBINÁŘE PŘÁNÍ 

aneb jak přeměnit sny v realitu

Cyklus 3 webinářů nejen o snech a přáních, ale i o ne-možných projektech a tvorbě osobní vize.

Sny se uskutečňují. Každou minutu vašeho života, každou vteřinu. Právě teď se plní sny i ty vaše. A to vědomě i nevědomě. Možná máte pocit, že se vám ve vašem životě nedaří. I to je jakési vaše přání. Ve skutečnosti neexistují žádná omezení. Jedině omezení, které máte ve své hlavě.

Někdy si něco přejeme, ale zároveň pochybujeme, že je to reálné. Svoje myšlenky tak směřujeme spíše k tomu, že to možné není, než k tomu, že to možné je. Všechno je energie a bohužel i naše negativní myšlenky jsou energií.

Žijeme ve světě, který je na jednu stranu plný hojnosti a zároveň plný nedostatku. Jak bychom zrovna my mohli žít v přepychu? Zapomínáme na to, že všeho je dostatek, ale rozdělováno je pouze podle poptávky. Podle skutečného přání.

 

Webináře jsou určené pro všechny, kteří chtějí od života víc!

 

3 on-line setkání: 10.1., 17.1., 24.1.2023 17:30 - 19:30

 

„Lidská mysl je schopna dokázat cokoliv, co si vymyslí a čemu uvěří” Napoleon Hill

Program: 

1. setkání - Úvod do tématu, zamyšlení se nad svým životem, prioritami, hodnotami, vlastními sny. Prostor pro osobní zastavení a zamyšlení se nad tím, zda se život vyvíjí v souladu s tím, co skutečně chceme. Kam vlastně kráčíme?

2. setkání - Tvorba vlastní vize. A nejen obyčejná přání, ale prostor pro ne-možné projekty a jejich možné realizace v roce 2023. Práce s vlastní myslí. 

3. setkání - A co dál? Doporučení na sebemotivaci, práci s vizualizací, myslí, jak ze snů udělat konkrétní cíle, dílčí kroky. Co udělat první a co dál? Řekneme si i jak pracovat s vlastní energií, abychom to nevzdali. 

Webináři vás provede: Dagmar Kožinová


lektorka, koučka, mentorka a hlavně milovnice života, velkých snů, ne-možných projektů, která se každý den věnuje jejich realizaci. Nejen, že sní, ale své sny žije. Dělá práci svých snů, cestuje, studuje, věnuje se své rodině i domu. Většinu z toho bylo kdysi taky "jen" snem a přáním.

Při letošních cestách jsem zavítala do muzea Kon-tiki, kde jsem se znovu inspirovala od Thora Heyerdahla "Hranice..nikdy jsem je nespatřil. Ale slyšel jsem, že existují v myslích jiných lidí."

Jaké jsou ty vaše hranice?

Cena: 600 Kč za 1 webinář

Při koupi všech 3 webinářů

dostanete 1 zdarma - cena 1 200 Kč

REFERENCE

Na semináři přání jsem byla dvakrát a přání se mi vždy postupně pěkně plní, i když někdy jinak, než jsem třeba původně zamýšlela. :-). Na první vision board jsem si nalepila spoustu vyjádření lásky - objetí, pusinek, láskyplných vyznání. V mém tehdejším životě nic takového nebylo a já jsem tím nesmírně trpěla. Nevím, co jsem vlastně přesně chtěla, zřejmě tenkrát nějak změnit mého tehdejšího partnera. No a vesmír to hezky vyřešil po svém. Během minulého roku jsem se rozvedla a našla úžasného partnera, který mi všechna přání z vision boardu splnil a plní a já se pořád nepřestávám divit, jak to pěkně funguje. Vlastně ne, já přece vím, že všichni můžeme mít ve svém životě všechno, co si přejeme, co si zasloužíme a co si přivoláme.
Zdenka
Jedinečný a kouzelný seminář, který je spolu s obdobím Vánoc a začátkem nového roku perfektní pro uvědomění si svých záměrů a přání na další rok! A mimochodem, jantry fungují, mně již téměř 5 let. Děkuji za možnost účastnit se. Každý rok je seminář skvělý!
Adélka

Kniha pro ženy i muže

DENÍK PROBUZENÉ ŽENY

Kniha Deník probuzené ženy vznikla jako má osobní zpověď a zamyšlení nad některými tématy ze života. Během posledních pár let jsem si uvědomila mnoho věcí, probudila jsem se. Přijala jsem sebe, své tělo a nastoupila cestu vlastního poznání. Pochopila jsem některé souvislosti ve svém životě. Dnes žiju více v souladu se svým tělem, duší a přirozeností. To se odrazilo v mém osobním i pracovním životě.

ROZCHOD JAKO NOVÝ ZAČÁTEK

Tato kniha je určena všem, kdo se právě rozcházejí nebo jsou krátce po rozchodu a stále se nemohou s novou realitou smířit, případně je ve starém vztahu něco drží i po několika letech. Ukazuje jim, jak projít rozchodovým procesem až do jeho skutečného ukončení a jak se na celou situaci podívat s jistým nadhledem. Přijmout rozchod, prožít emoce, zpracovat je, odrazit se ode dna a jít v životě dál. A také se poučit se z chyb, zamyslet se nad tím, co jim vztah dal i vzal.  

JAK ZVLÁDNOUT STRES A POSÍLIT ODOLNOST

Tato kniha poslouží každému z nás. Stresu se totiž nikdo nevyhne. V našich životech existují situace, které jsou komplikované, zatěžující, a my je potřebujeme zvládnout. Náročné zkoušky v osobním i pracovním životě často prověří nejen naši osobnost, vztahy, odolnost, ale zatíží i zdraví a psychickou pohodu.