Objednávka workshopu

  • Co objednávám
    Online workshop "Spánek pro spokojený život" ve variantě bez knihy nebo s knihou včetně bonusové vizualizační nahrávky "ZAHRADA KLIDU".
  • Kdy workshop obdržím
    Po zaplacení vám do e-mailu dorazí přihlašovací údaje do členské sekce, kde najdete workshop včetně pracovních listů a checklistu. K přednášce se můžete opakovaně vracet.
  • Garance 14 dnů
    Nic neriskujete. Pokud by vám můj workshop nic nepřinesl, tak do 14 dní od zakoupení můžete požádat o vrácení peněz.

Řekli o workshopu:

“"Uvědomil jsem si znovu, jak důležité je vždy jít k podstatě příčiny vzniku problémů a neřešit jen jejich důsledky. Dobrý spánek jsem sice vnímal jako potřebný, ale často jsem jeho význam na ovlivnění kvality života podceňoval. Teď mám díky Dáši krásnou motivaci, naučit se vyspat do růžova🙂."
Karel
“Byla jsem zvědavá, jestli budu moci z workshopu načerpat inspiraci, jak podpořit a posílit kvalitu svého spánku. V rámci workshopu jsem se dozvěděla spoustu cenných informací o fázích spánku i o tom, jak fungují cirkadiánní rytmy v našem těle. Velmi oceňuji taktéž skvělou část o spánkové deprivaci, o tom, jak zásadní vliv má na naši pohodu a zdraví. Jako nejzásadnější část workshopu pro sebe vnímám tu, kde Dáša uvádí své zkušenosti a praktické tipy, jak můžu svůj spánek podpořit. I když jsem některé z nich už dříve znala, objevila jsem při zhlédnutí workshopu několik takových, u kterých cítím, že právě ty by mohly být vhodné pro moje tělo a můj životní styl. Těším se, až je vyzkouším."
Monika