Klid v životě 

Máte plnou hlavu starostí?

 • Máte pocit, že nedokážete být v klidu?
 • V noci se převalujete a nemůžete usnout?
 • Budí vás minulost nebo řešíte to, co přijde?
 • Zažíváte každodenní stres a je toho všeho hodně?
 • Máte problém se soustředit a udržet pozornost?
 • Vaše tělo je často napnuté a toto napětí potřebujete uvolnit? 
 • Prostě hledáte recept a lék na více klidu v životě?

Jestliže jsou vaše odpovědi kladné, pokračujte ve čtení:

17. let zpátky jsem běžně prožívala noc, noc kdy jsem nespala, protože mé tělo zase odmítalo strávit večeři. Manažerská pozice, plná z mé strany tlaku na výkon, nevnímání vlastní energie, náročný vztah připomínající italské partnerství, do toho studium vysoké školy a taky má mateřská role, ve které jsem rovněž chtěla být dokonalá. Můj život se navenek vyvíjel velmi hezky, ale uvnitř se mé tělo pomalu rozkládalo a signalizovalo, že takto to dál nepůjde. Neustálé chvění z přemíry stresu v mém životě, mě přivedlo na gastro vyšetření, ale i k psychiatrovi. Naštěstí všechny události mě nakonec přivedly blíž k sobě.Pochopila jsem, že takto to dál nejde. 

Něco musím změnit. Začala jsem krok za krokem. 

Seznamovala jsem se sama se sebou.

Učila se pracovat s energií a stresem. 

Změnila mnoho oblastí mého života. 

Dnes toho zvládám možná ještě víc než v minulosti. 

Mé tělo je po většinu času v klidu a pohodě.

Pochopila jsem, že stres nepřichází z venku.

Stres si tvořím.

Stejně tak si tedy můžu tvořit KLID.

 

Učila jsem se víc vnímat vlastní tělo a záměrně rozvíjet klid.Stala jsem se pozorovatelem nejen vnějšího, ale hlavně vnitřního světa.Trénovala jsem přítomnost a velkým pomocníkem se mi stala relaxační hudba, imaginace, vizualizační cvičení a můj dech. Postupně jsem podobná cvičení začala zařazovat do mých kurzů, seminářů i webinářů.

Díky pozitivní zpětné vazbě jsem se nakonec rozhodla připravit tento speciální projekt.

Objevila jsem lék pro sebe, který nyní můžeš mít.

21 relaxačních cvičení, které vám pomohou rozvíjet

KLID V ŽIVOTĚ.

Speciální program pro ty, kteří chtějí mít v životě více klidu a spokojenosti, méně stresu, zlepšit schopnost se koncentrovat, relaxovat, propojit mozkové hemisféry a uvolnit svůj potenciál. 21 vizualizačních cvičení, které jsou pro vás připravené v členské sekci. Můžete používat podle svého časového rozvrhu, nejen kdy se vám to hodí, ale i když potřebujete a prožíváte více stresu.

Kdo je Dáša Kožinová?

20 let jsem pracovala jako manažerka a vedla různé týmy. 
Zažila jsem stovky stresujících situací ať už v práci nebo osobním životě. 
Posledních 10 let pracuji jako lektorka, koučka a podporuji druhé na jejich cestě.
Vystudovala jsem psychologii a získala titul PhDr zkoumala jsem stres a trauma v našich životech. 
Jako krizový intervent jsem působila v naší obci po tornádu. 
Jsem učitel snění a absolvovala jsem výcvik u Roberta Möse. 

Mimo to na mých konzultacích i kurzech používám vizualizační cvičení jako cestu pro uvolnění  napětí. Každý den se setkávám s “vystresovanými” klienty, kteří žijí v podobném světě jako já dřív. Vidím, že relaxační cvičení jim pomáhají nejen snížit napětí, ale funguje tady i domino efekt, který způsobí, že se jim začnou zlepšovat i další oblasti jejich života. Své bohaté zkušenosti jsem sepsala i  v knize Jak zvládnout stres a posílit odolnost. 

K čemu tyto cvičení slouží? 

Budeme pracovat s myslí, relaxovat, hrát se s vnitřními obrazy, rozvíjet kreativní mysl, zvyšovat schopnost se soustředit, užívat si klid a tím posilovat pozitivní emoce v životě a celkově životní spokojenost.

Co vám tento program může přinést do života?

Sebepoznání: Program vám umožní lépe pochopit sami sebe, vaše myšlenky a emoce, potřeby, které jsou za nimi, což je klíčem k osobnímu rozvoji a větší spokojenosti.

Zklidnění a uvolnění: Díky vizualizačním cvičením se naučíte techniky pro zklidnění mysli a uvolnění těla, což vám může pomoci lépe zvládat každodenní tlak.

Spolupráci hemisfér: Cvičení podporují spolupráci levé a pravé hemisféry mozku, což může zlepšit kognitivní funkce a kreativitu.

Schopnost větší koncentrace: Program vám poskytne nástroje pro zlepšení schopnosti soustředění a lepšího řešení úkolů a problémů.

Více klidu: Díky cvičením budete schopni lépe zvládat každodenní výzvy a nalézt klid i v hektickém životním tempu.

Méně stresu: Získáte dovednosti pro efektivní zvládání stresu, což může mít pozitivní vliv na vaše zdraví a pohodu.

Rozvoj kreativity: Program podpoří vaši kreativitu a schopnost přicházet s novými a inovativními nápady.

Rozvoj pozitivních emocí: V životě si začnete všímat více detailů a budete tíky tomu rozvíjet nejen klid, ale i další vděčnost.

Životní pohodu: Díky těmto cvičením můžete dosáhnout většího pocitu životní pohody a spokojenosti s vaším životem.

Představte si, že žijete svůj život a uvnitř cítíte klid, prožíváte více pozitivních emocí, přestože okolnosti jsou stále stejné, jako teď.

Svůj osobní i pracovní život zvládáte s větší lehkostí a máte i více energie pro svou rodinu, partnera či děti. Nakonec i  relaxovat můžete společně v páru nebo s dětmi  a učit tím děti to, co by se měli naučit i ve škole. Uvolňovat napětí a rozvíjet vnitřní obrazy a tím i kreativitu, která se může stát základem jejich úspěšného života. 

Stačí najít pár minut (12 - 18) a usadit se do pohodlné polohy a pustit si nahrávku. 

CENA: 2500 KČ

Co vás čeká?

 • Průvodcované relaxační cvičení.
 • Doprovázené relaxační hudbou.
 • Tématicky zaměřené - můžete se projít po zahradě, zajít do hor, strávit čas na ostrově nebo navštívit oblíbené místo.
 • Délka cvičení je 12 - 18 minut.
 • 290 minut relaxačních cvičení.
 • 7 týdnů pro sebe 3 x týdně.
 • Sami si volíte, které cvičení si pustíte - podle nálady, času, intuice.
 • 6 cvičení doprovázených hudebníkem Maokem.

290 minut, které si rozložíte do vašeho života podle možností, které máte a rozvinete tím více klidu ve vašem životě. 

Tím snížíte napětí, stres a zlepšíte kvalitu svého života i vaší rodiny. 

CENA: 2500 KČ

co dnes za tu cenu pořídíte?

Možná si říkáte, že si stačí pustit relaxační hudbu na internetu zdarma. Obvykle však naše mysl neustále těká a nedokáže udržet zvolenou linii. Nedojde tak ke skutečnému uvolnění. Nebo vás napadá si pustit nahrávku na youtube zdarma. I tato možnost samozřejmě je. Snad vás nevyruší reklama, jak se v minulosti stalo několikrát mě. Záleží mi na tom dělat smysluplnou práci. Záleží mi na vás. Jestliže si Klid v životě pustíte a po prvním týdnu zjistíte, že nejste spokojení a nahrávky se vám nelíbí, můžete mi napsat. Domluvíme se na vrácení peněz. 

NAVÍC JAKO BONUS ZÍSKÁTE 

"KREATIVNÍ BARCELONU"

další vizualizační cvičení. 

Klid v životě můžete s výše uvedeným bonusem a  za výše uvedenou cenu koupit jen do…. Poté bude k dispozici za standardní cenu. 

REFERENCE

Krásná klidná hudba, příjemný hlas Dáši, který vás provází, to je opravdový „Klid v životě“ Načerpáte energii, odpočinete si, budete mít chvíli jen pro sebe a pro své myšlenky. Vydáte se na různá místa a zažijete dobrodružství. Navštívila jsem babičku, našla svůj přístav, dokonce se i zasmála. Odnáším si krásné zážitky.
Lenka
Osobně jsem z Klidu v životě opravdu nadšená. Díky němu si i neplánovaně rozvíjím „mindfulness“. Začala jsem si totiž zvlášť venku více všímat různých detailů, abych si je pak při vizualizacích byla schopna lépe vybavit. Celkově je to pro mě hodně obohacující. K „zážitkům“ z vizualizací se pak v myšlenkám často vracím. Je to skoro jako kdybych ty situace zažila nebo místa navštívila opravdu. Moc ti za tuto možnost děkuju. Jsem opravdu vděčná, že jsi s tím programem přišla.
Petra
Ahoj Dášo, ráda bych se s Tebou podělila o další svůj zážitek při relaxaci. Tentokrát téma Voda. Sedla jsem si na terasu a pustila si k relaxaci vodní mlhu, abych tu vodu i cítila. Chvilku před tím než jsi mluvila o loďce, jsem se stala říční panou. A když přišla na vodu loďka, tak jsem do ní nenastoupila, ale vezla jsem ji. Uvědomila jsem si, že já jsem ten, kdo by měl řídit můj život, proto jsem si tu loďku vezla. A když přišli víly a vodník, tak jsem je pozvala na projížďku do své lodi. No a v tu chvíli, když jsem to udělala a oni nastoupili, tak jsem se rozbrečela. Já si totiž uvědomila, že je jen na mě koho si do svého života pozvu a s kým popluji řekou - svým životem. Uvědomila jsem si, že stejně jako víly a vodník na mé loďce mají zvláštní schopnosti, tak je mám i já. Vždyť jsem se stala říční panou, abych si mohla tu vodu (ten život) víc užít. Začíná mi docházet, že opravdovou moudrost máme každý v sobě. Kdo jiný než mi sami přece víme, co je pro nás nejlepší... Roky čtu a hledám v knihách správné odpovědi na moje otázky, které mě mým životem provázejí. Poslední dvě relaxace mi ukázaly, kde ty nejjasnější a nejsprávnější odpovědi najdu. Mám je v sobě! Každý je má v sobě... Je to dar. Upřímně Ti děkuji za příležitost si jej uvědomit... Vlastně se mi ulevilo, když teď vím, koho se ptát. A bonusem po každé relaxaci mi je příval tvořivé energie... Jsem vděčná a těším se na další zážitek... Opatruj se měj hezký večer. Milena
Milena