ŽÍT V HARMONII ZNAMENÁ

POZNAT A PŘIJMOUT

SEBE I DRUHÉ 


Kniha pro ženy i muže

DENÍK PROBUZENÉ ŽENY

Kniha Deník probuzené ženy vznikla jako má osobní zpověď a zamyšlení nad některými tématy ze života. Během posledních pár let jsem si uvědomila mnoho věcí, probudila jsem se. Přijala jsem sebe, své tělo a nastoupila cestu vlastního poznání. Pochopila jsem některé souvislosti ve svém životě. Dnes žiju více v souladu se svým tělem, duší a přirozeností. To se odrazilo v mém osobním i pracovním životě.

E-book

10 RAD PRO ŠŤASTNÝ ŽIVOT

E-book je o nás, našich životech a vnímání světa jako takového. 
V e-booku připomínám základní hodnoty, které jsou důležité pro každého z nás. Vracím nás zpět k sobě, ale i základním projevům lidskosti jako je laskavost. Ale nejen to… tento e-book má za cíl přinést více šťastných okamžiků do vašeho života. A sami se můžete rozhodnout, které cvičení vyzkoušíte a co z doporučení se stane součástí vašeho života.

KDO JSEM

Jsem matkou, babičkou, partnerkou, dcerou, vnučkou, manažerkou, spolupracovnicí, šéfovou a autorkou několika projektů. Svým osobním příběhem bych ráda inspirovala druhé k nalezení vlastní cesty.

SEMINÁŘE A KONZULTACE

V současné době organizuji semináře pro ženy a rozchodové semináře. Mimo to jsem připravená individuálně odpovědět na některé dotazy v rámci osobních konzultací. Po dohodě mohu připravit speciální seminář na míru.


MÉ PROJEKTY

ŽENSKÉ CYKLY

Projekt o nás ženách a našich tělech. Učím ženy žít v souladu se svým tělem, duší, přirozeností a užívat si darů, které ve svém ženském těle mají.

ROZCHODY

Každý z nás zažil rozchod a to nejen partnerský. Učím lidi přijmout rozchod, pustit toho druhého a poučit se. S láskou zavřít jedny dveře a otevřít nové.

UMĚNÍ VÉST

Vedení obchodních týmů založené na objevení silných stránek, na důvěře, podpoře a spolupráci. Marketing zaměřený na zákazníka.

NAPIŠTE MI

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů.