CESTA K SOBĚ

 

Půlroční program pro uzavřenou skupinku 6 - 8 žen, které chtějí najít cestu k sobě, vnitřní radosti a životní spokojenosti.
 A nejen to.  

Vzájemná inspirace a podpora. 

„Do vlastního nitra vcházej bez klepání.“

                                                                                                                                                              (Stanislaw Jerzy Lec)

Pojďme společně objevit tvoje pravé já.

Naučit se žít podle toho co skutečně chceš. 

Podle toho po čem volá tvá duše a přirozenost.

Osm žen, osm duší, osm příběhů. 

Pomůžu vám najít cestu k vašemu já, s úctou k jednotlivým příběhům, které můžeme společně sdílet a  změnit.

 

Jak bude naše společná cesta probíhat?

  • 1x úvodní setkání online
  • 6x společné cally
  • 6x individuální koučink
  • 1x závěrečné setkání online

Ale nejen to. Ještě navíc:

  • osobní nastavení
  • pozitivní inteligence
  • kreativní myšlení
  • vizualizace, jak snít a začít sny žít

Od kdy bude naše společná cesta probíhat?

Říjen 2023

Kolik stojí naše cesta?

44 900 Kč

REFERENCE

Milá Dáši, seznámením se s Tebou vstoupilo do mého života cosi nového, čeho se zatím trochu bojím, ale už vím, že mi to zásadně změní život v tom dobrém slova smyslu. Slovo "vděčnost" používám velmi zřídka, ale teď jsem Ti za to vděčná.
Olina
Milá Dášo, známe se teprve 2 roky a já mám pocit, že se známe celý život. Absolvovala jsem snad všechny tvé semináře i koučink. Díky tvým seminářům se mi jako ženě s převahou mužského elementu podařilo odložit několik slupek, pod kterými se skrývá nádherná žena. Díky Tobě jsem postupně začala objevovat jak krásu ženského těla, tak ženy jako takové. Jsi pro mě absolutně uvěřitelná, a tak kromě seminářů jsem využila i nabídku na koučink v New Yorku. Byla to mě jedna velké jízda plná zážitků. Nikdy nezapomenu na naši hodinu koučinku v jednom newyorském baru, kde jsi mi během prvních 5 minut názorně ukázala jakou profesní cestu mám na dosah a řekla jsi mi: „Jity, stačí se jen rozhodnout“. Dášo, děkuji za skvělý přístup, otevřené srdce a inspirativní energii, kterou předáváš.
Jitka
Dášo, děkuji Ti za velmi přínosné informace. Mám pocit, že jsem se konečně pochopila. Teď už vím, že v jistých fázích na sebe nemusím být tolik přísná. 🙂
Zuzka
Na polročný koučing ´Cesta k sobě´ som sa prihlásila v čase, keď som cítila vo svojom živote príliš veľa stresu a úzkosti. Vďaka pravidelným stretnutiam so skupinou a Dášou som sa naučila sústrediť svoju pozornosť viac na prítomnosť, prejavovať vďačnosť a nechať veci okolo mňa viac plynúť, čo povolilo úzkosť a stres. Tešila som sa na každé osobné stretnutie a konzultáciu s Dášou. Vždy po stretnutí som mala pocit, že mám v hlave jasno, viem čo chcem a cítila som v sebe pozitívnu energiu. Ďakujem ti Dáši za tvoju empatiu a umenie počúvať ako ty hovoríš ´naslouchat´ 😍 Bibi
Bibi
Začnu tím nejcenějším, co jsem si "odnesla" nebo spíš, co mi tvůj kurz přinesl. Přinesl mi partnera, vlastně díky kurzu jsem teď s Petrem. Pokud mám hodnotit program samotný, tak jsem si během něj uměla uvědomit, jak chci dal pokračovat. Zda podnikat nebo zůstat v práci. Taky jsem si uvědomila, že hodně žiju (aniž bych to tušila nebo si to nějak spojovala) podle principů pozitivní psychologie, takže některé věci byly pro mě známější a už odzkoušené. Líbil se mi obsah a tvé vedení. A bylo prima mít každý měsíc přiděleného Buddyho...díky tomu, že jsme si tak mohli pomáhat, mám na svém webu i e-shop, který jsem si sama nedokázala vytvořit. Děkuji, že jsem byla součástí prima skupiny. Věřím, že i jim byl kurz přínosem v životě.
Ivana

Průvodkyně - Dáša Kožinová

lektorka, koučka, mentorka a autorka knihy Deník probuzené ženy. Autorka projektu pro ženy, kterým pomáhá se sebedůvěrou, sebeúctou. Vede ojedinělé rozchodové rituály, kterými pomáhá lidem po rozchodu, případně po jiné ztrátě. A hlavně nadšená cestovatelka, která miluje cestování a poznávání nových kultur.

Pokud se chceš vydat na cestu a nebo ještě pochybuješ a potřebuješ se na něco zeptat použij formulář pod tímto textem.