DÁŠA

Lektorka, koučka a mentorka.

Po gymnáziu jsem místo slibné kariéry v bance šla na mateřskou se svoji starší dcerou Adélkou. Žila jsem s ní dva roky v USA, kde jsem uklízela fitcentrum a hlídala děti. Po návratu jsem si našla novou práci v cestovní kanceláři.

Po pár měsících jsem kancelář vedla. Zamilovala jsem se do cestování a naučila jsem se základním dovednostem manažera. Vedla jsem 15 poboček a v sezóně až 50 zaměstnanců. Přestože mě práce bavila, po 5ti letech jsem cítila, že je čas na změnu.

Přijala jsem práci oblastní ředitelky v pojišťovně a získala mnoho zkušeností a nadstandardních školení v oblasti vedení lidí. Mimo jiné jsem se učila, jak motivovat lidi, kteří nejsou zaměstnanci. Při práci jsem dálkově dostudovala s titulem Ing. Vysokou školu ekonomickou. 
A pak přišla další mateřská dovolená.

Druhá dcerka Elenka mně přinesla mnoho nových cenných zkušeností. Při mateřské jsem volný čas věnovala do přípravy seminářů a začala jsem vést kurzy obchodních dovedností a vedení obchodních týmů. Školila jsem i v KM Betě, kde jsem nakonec zakotvila jako obchodní ředitelka. 

Jiný obor, nové zkušenosti. Vedla jsem nejen obchodní tým a technické poradenství, ale rovněž marketing. Následující 4 roky jsem spolupracovala se svobodnou firmou SmartSelling a.s. V roce 2019 jsem se vydala vlastní cestou. Založili jsme firmu Umění vést s.r.o. Jsem lektorkou, koučkou a autorkou projektů - zenskecykly.cz, mujrozchod.cz a tří knih Deník probuzené ženy, Rozchod jako nový začátek a Jak zvládnout stres a posílit odolnost.

Celý život na sobě pracuji a vzdělávám se. Mimo studia ekonomie, jsem v roce 2018 dokončila studium psychologie. Baví mě témata z oblasti pozitivní inteligence. Absolvovala jsem studium Biodanzy ve Vídni, neuvěřitelné množství seberozvojových kurzů, výcvik v rituálech, koučinkový program Femina Fusion a koučinkový výcvik. 

V roce 2014  jsem se rozhodla, že moje zkušenosti posdílím i s ostatními.  Vytvořila jsem projekt, který pomáhá ženám přijmout sebe, lépe a spokojeně žít, více v souladu se svým tělem. O tomto projektu jsem hovořila i v show Jana Krause. A nejen to. Díky svým vlastním zkušenostem z rozchodů, jsem napsala i knihu Rozchod jako nový začátek, vedu specifické rozchodové rituály a ukazuji lidem po rozchodu světlo, které často nevidí.

Ve svém volném čase miluji čas se svými dětmi a vnučkou Viktorii. Mimo to s radostí pečuji o svůj dům, zvířata a mám ráda čas v přírodě. Věřím, že člověk může dlouhodobě podávat kvalitní výkon, jen když má život v rovnováze.

A s tím mi pomáhá i cestování, které zůstalo mou velkou vášní. Proto vedu semináře na Bali, Srí Lance, Madeiře, v Řecku, ale i na pouti do Santiaga de Compostela.  Klienty koučuji na netradičních místech, nejen v ČR, ale třeba i v New Yorku.

Při mé současné práci spojuji mou manažerskou praxi, vzdělání, zkušenosti z obchodu, marketingu, cestování, ale i osobního života a praxi ze seberozvojových seminářů. Pomáhám klientům se na jejich příběh podívat z jiného pohledu. Učím je mít cíle, udělat první krok a vychutnat si cestu, která k cíli vede. Líbí se mi podporovat druhé na jejich životních křižovatkách a vedu je, aby hlavně našly cestu k sobě a radost v životě. Když cestu nevidí, společně ji můžeme najít.

Podporovat vás můžu ať v osobním či profesním životě. Každý z nás totiž někdy prožije období, kdy se mu nedaří a podporu potřebuje. Může jít o osobní rozchody nebo jiné zátěžové situace nebo třeba jen vnitřní nespokojenost, která by časem mohla přerůst v něco daleko horšího.

Nebo možná řešíte, jak to udělat, abyste se cítili lépe ve své práci nebo se vám a vašemu týmu víc dařilo. I na to se můžeme společně zaměřit.

Věřím, že všechny těžkosti jsou zároveň příležitostí k růstu. Na každém konci je tak nový začátek, který můžeme společně objevit. A s tím vám ráda pomohu.