NOVINKA: Jak zvládnout stres a posílit odolnost

Tato kniha poslouží každému z nás. Stresu se totiž nikdo nevyhne. V našich životech existují situace, které jsou komplikované, zatěžující, a my je potřebujeme zvládnout. Náročné zkoušky v osobním i pracovním životě často prověří nejen naši osobnost, vztahy, odolnost, ale zatíží i zdraví a psychickou pohodu.

VÍCE INFORMACÍ

Rozchod jako nový začátek

Tato kniha je určena všem, kdo se právě rozcházejí nebo jsou krátce po rozchodu a stále se nemohou s novou realitou smířit, případně je ve starém vztahu něco drží i po několika letech. Ukazuje jim, jak projít rozchodovým procesem až do jeho skutečného ukončení a jak se na celou situaci podívat s jistým nadhledem. Přijmout rozchod, prožít emoce, zpracovat je, odrazit se ode dna a jít v životě dál. A také se poučit se z chyb, zamyslet se nad tím, co jim vztah dal i vzal.  

VÍCE INFORMACÍ

Deník PROBUZENÉ ŽENY

Kniha Deník probuzené ženy vznikla jako má osobní zpověď a zamyšlení nad některými tématy ze života. Během posledních pár let jsem si uvědomila mnoho věcí, probudila jsem se. Přijala jsem sebe, své tělo a nastoupila cestu vlastního poznání. Pochopila jsem některé souvislosti ve svém životě. Dnes žiju více v souladu se svým tělem, duší a přirozeností. To se odrazilo v mém osobním i pracovním životě.

VÍCE INFORMACÍ

KARTY PRO TVŮJ DEN

Karty pro tvůj den jsou karty, které mají podpořit intuici a schopnost naslouchat vlastnímu tělu. Každý den se tak můžete skrze karty propojit nejen se svým tělem, ale i duší. Lehce mu naslouchat a dopřát mu o co si říká. Naše tělo je totiž úžasný dar, který máme k dispozici.

VÍCE INFORMACÍ

CO O KNÍŽKÁCH ŘÍKAJÍ

Doporučuji knihu "Deník probuzené ženy", kterou s láskou napsala má kamarádka Dáša Kožinová, je mi ctí být první, kdo řádky této knihy mohl číst, je velkou inspirací pro všechny ženy, které chtějí žít život podle pocitů, vnímání svého těla v cyklech, které nás provádí každý měsíc, vážit si sama sebe, důvěřovat životu a především nebát se změn, pokud nám v životě už nedělá něco radost a necítíme v tom vášeň, je potřeba najít v sobě sílu a změnit směr.
Veronika
Kniha Deník probuzené ženy je plná inspirace. Autorka v ní odkrývá kus sebe sama – své životní zkušenosti, radosti i smutky, zamýšlí se nad různými oblastmi našich životů. Při čtení jsem zažívala spoustu emocí, a dokonce mi ukápla nejedna slza, což se mi při čtení knih běžně nestává. 🙂 Deník probuzené ženy rozhodně stojí za přečtení!
Lenka
Ahoj Dáši, jsem teprve někdě na 30. stránce. Mohu ale už teď říct, že mi už od prvních řádků "vyrazila dech". Cítím souznění s každým slovem, které píšeš. Dokonce i forma, jakou to píšeš, je pro mě mimořádně příjemná a čiší z ní klid, harmonie, pochopení, smiření, láska, úcta, respekt. Jsem zvědavý, čím mě překvapíš na dalších stránkách.
Lubomír