ON-LINE PROGRAMY

V průběhu let jsem pro vás připravila několik on-line produktů. Najdete tady speciální program pro ženy o cykličnosti, program po lidi po rozchodu, kurz o odolnosti a zvládání stresu, ale i program pro rozvoj klidu formou průvodcovaných vizualizací. Zároveň zde můžete najít i nabídku některých produktů zdarma. E-booky vám po registraci přijdou na váš e-mail ke stažení. On-line programy jsou obvykle v členské sekci, do které dostanete přístup a můžete se kdykoli vracet.

Ať vám tyto produkty slouží a přinesou více životní spokojenosti. 

E-book - 10 rad pro šťastný život

ZDARMA

Přejete si prožít šťastný život? Máte pocit, že vám v tom něco nebo někdo brání? Štěstí není o událostech, ani lidech ve vašem životě. Je to o tom, jak se naučíte svůj život žít. Napsala jsem pro vás e-book, jak se radovat a prožívat více šťastných okamžiků v životě a aktivně tyto okamžiky tvořit.

Více informací

E-book - 26 důvodů proč jste stále ve stresu 

ZDARMA

Na 62 stranách zjistíte, kterým svým chováním si škodíte a navyšujete míru stresu. Zároveň si uvědomíte co dělat, 
když některé své role nezvládáte, jste neustále nervózní a podráždění, jak z toho ven, když nemáte čas na své koníčky a topíte se v seznamech svých úkolů a mnohé další. E-book je rozdělen do 4 oblastí, kterými si můžeme škodit. A to svým chováním, emočním prožíváním, vlastní myslí a taky skrze náš duchovní rozměr. 

Více informací

On-line program - TAJEMSTVÍ ODOLNOSTI

Program nejen o odolnosti, ale zejména o stresu, který jen tak nezmizí. Ve 12ti krocích a 80ti minutách vám představím, jak můžete posílit svou odolnost krok za krokem. Neovlivníme totiž vše, ale sebe a svůj postoj ano. Můžeme posílit svou mysl na mysl vítěze a změnit přístup k jednotlivým životním událostem. Naše tělo nás v časech těžkých může podpořit a stejně tak dobře nám mohou posloužit i naše emoce.

Více informací

On-line program - TVORBA VIZE

Za posledních 15 let se můj život změnil ve všech oblastech. Mimo snění jsem své sny začala i žít. Změnila jsem díky tomu nejen vztah, bydlení, ale i svou práci. Můj návod jsem se rozhodla předat dál. V tomto programu se dozvíte nejen, jak si přát, ale jak to udělat, aby to bylo skutečně TO, co je v souladu s vámi. Zároveň získáte i doporučení, jak své sny i žít a krok za krokem si je plnit. "Věřím, že každý z nás má potenciál naplnit své vlastní sny. Někdy potřebujeme jen odvahu." Pojďte se inspirovat.

Více informací

Video - 10 důvodů proč novoroční předsevzetí nefungují

ZDARMA

Máte své tajné sny? Přání, které raději nikomu neříkáte? Děje se vám to, že vždycky když začnete s nějakou změnou, po čase zase sklouznete ke starým zvykům? Každé novoroční předsevzetí nakonec skončí stejně? Natočila jsem pro vás video, ve kterém se dozvíte proč tomu tak může být. Nejen, že si uvědomíte, proč to tak máte, ale díky tomu to můžete letos udělat jinak. Nemusíte už své sny jen snít, ale můžete je začít i žít. 

Více informací

On-line program - KLID V ŽIVOTĚ

Máte plnou hlavu starostí a pocit, že nedokážete být v klidu a vychutnat si přítomnost? Zažíváte každodenní stres a je toho hodně? Pak můžete společně se mnou rozvíjet klid. 21 vizualizačních cvičení. Více než 5 hodin relaxačních nahrávek pro vaše zastavení a zklidnění, kterými nejen snížíte stres, ale zlepšujete pozornost, kreativitu, rozvíjíte pohodu a spokojenost. Opakovaně a podle libosti se k ním můžete vracet a podporovat tak svou mysl. 

 

Více informací

On-line program - VIRTUÁLNÍ CESTOVÁNÍ

Speciální relaxační program, díky kterému se můžete během pár minut přenést na jiné místo a to buď na Bali nebo do Barcelony. Ve své mysli můžete putovat po těchto krásných destinacích, ale díky tomu rozvíjet svou kreativitu, ale i pozornost. Navíc vizualizační cvičení vám poslouží i proti stresu a celkově tak přispějou k vyšší životní spokojenosti. Je na vás, kdy si je pustíte a užijete si čas jen pro sebe. 

Více informací

Vizualizace MP3 - PROCHÁZKA PO ŽÍTKOVÉ

ZDARMA

Možná byste rádi vizualizaci vyzkoušeli a jen tak se se mnou vydali na procházku. Nyní máte příležitost. Můžete se se mnou vydat na mé oblíbené místo na Kopanice, kde žily Žítkovské bohyně. S jednou se můžete při vizualizaci i setkat. Relaxace, odpočinek, bezpečný prostor jen pro vás a rozvoj vaší mysli. Stačí už jen pár kliků a můžete začít. 

Více informací

On-line program - HARMONICKÁ ŽENA

Cykličnost mi změnila život. Poznání, že se v průběhu měsíce měním a s každou fází jsou spojeny silné stránky, mě přivedla k vnímání těla. Teď se můžeš na cestu vydat se mnou. Seznámíš se svojí cykličností, porozumíš svému tělu. Díky tomu se víc přijmeš a posílíš lásku k sobě. Cykličnost a její poznání má mnoho benefitů. Například i to, že zvýšíš svou výkonnost přirozeným způsobem. Můžeš zlepšit vztah nejen k sobě, ale i druhým a tím se celkově zlepší kvalita tvého života.

Více informací

On-line program - KONCE JAKO NOVÉ ZAČÁTKY

Máte za sebou rozchod? Stále se nemůžete vzpamatovat? Máte pocit, že už to nikdy nebude jako dřív a nečeká vás nic pěkného? Právě pro vás jsem vytvořila tento projekt. Abyste mohli vstoupit do nové etapy vašeho života, potřebujete uzavřít tu starou. Pojďte se tedy vědomě rozloučit a od-pustit. Součástí tohoto procesu je i přeformulování a otevření se novým začátkům. Program může být užitečný i pro lidi po úmrtí blízkého. 

Více informací

E-book - Jak udělat konečné rozhodnutí

ZDARMA

E-book, díky kterému si uvědomíte, že je nutné jít dál, svou cestou a zavřít některou z kapitol ve vašem životě. Po jeho přečtení se dokážete lépe vyrovnat se svými
skrytými obavami, přesvědčeními i se svým bývalým partnerem, případně partnerkou.
Odpustíte si, přestanete se obviňovat a dáte své štěstí na první místo.

Více informací

E-book - Vědomý rozchod

ZDARMA

Máte před sebou rozchod? Pochybujete, nevíte, něco vás blookuje? Tento e-book vám pomůže ukončit některé stále otevřené kapitoly vašeho života a pomůže vám najít možné souvislosti. Díky tomu pak můžete bezpečně začít psát novou kapitolu plnou lásky, úcty k sobě i druhému.

Více informací

On-line program - SPÁNEK PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT

Spánek je základem dobrého psychického a fyzického zdraví. Přesto až 2/3 lidí mají problémy se spánkem. Připravila jsem pro vás on-line workshop, na kterém se dozvíte nejen možné důvody proč nespíte, co nespavost může způsobit, ale zejména doporučení, jak na lepší spánek. Navíc získáte ještě rozhovor o tom, jak ještě podpořit kvalitní spánek. 

Více informací

Vizualizace MP3 - VNITŘNÍ ŽENY

Speciálně vytvořená vizualizace pro nás ženy a poznání našich vnitřních žen. Cykličnost nám přináší různé dary, stejně jako archetypy, s kterými se nyní můžete seznámit. Pojďte poznat vaši vnitřní dívku, matku, milenku, čarodějku, ale i vědmu. Každá z nich má pro vás nejen dar, ale i poselství. Jak je můžete podpořit? 

Více informací

Kdo je autorka? Dagmar Kožinová

psycholožka, koučka, lektorka, mentorka, spisovatelka a průvodkyně. 

Vystudovala ekonomii a řadu let působila jako manažerka obchodních týmů. Později vystudovala také psychologii a absolvovala velké množství různých osobně rozvojových seminářů, krizovou intervenci, certifikovaný výcvik v koučinku u společnosti Power coaching. Zkoumala stresové prožívání po tornádu na Moravě. Příležitostně spolupracuje s médii v rádiích v bloku psychologické poradny, píše články v časopisech i na internetu. Vydala tři osobně rozvojové knihy Deník probuzené ženy, Rozchod jako nový začátek a Jak zvládnout stres a posílit odolnost. Při seminářích a práci s klienty využívá moderní poznatky z pozitivní psychologie, neurovědy. Mimo ČR vede workshopy na specifických místech na Bali, Srí Lance, Madeiře, na řeckých ostrovech a jiných. S klienty se vydává i na pouť do Santiaga de Compostella. Je průvodkyní na cestách, ale i k duši každého klienta. 

Máte dotaz k mým programům?

“Dášu znám šest let jako lektorku, koučku i jako průvodkyni žen na jejich cestě životem. Její semináře a knihy mi vždy přinesly velké uvědomění sebe sama a její pozitivní přístup, otevřenost, upřímnost a laskavé ,,nakopnutí" mi pomohly se ve svém životě posunout dál a nestát na jednom místě a nezacyklit se v daných pro mě těžkých situacích, ale vyjít z nich z grácií a plná vnitřní síly. Webinář vřele doporučuji všem, kteří se cítí vyčerpaní každodenními starostmi nebo těm, co se cyklí ve stresových situacích a neví, jak z nich ven.”
Veronika
“Workshop je velmi hezky poskládaný, přehledný, takový návod, jak se stresem pracovat. Našla jsem pro sebe velkou inspiraci, jak stresu nepodléhat, uvědomit si některé věci. Zároveň jsem si z každé oblastí vybrala, jak budu dál posilovat svou odolnost. Moc děkuji za praktické pracovní listy!”
Martina
"Krásná klidná hudba, příjemný hlas Dáši, který vás provází, to je opravdový „Klid v životě“ Načerpáte energii, odpočinete si, budete mít chvíli jen pro sebe a pro své myšlenky. Vydáte se na různá místa a zažijete dobrodružství. Navštívila jsem babičku, našla svůj přístav, dokonce se i zasmála. Odnáším si krásné zážitky."
Lenka
"Osobně jsem z Klidu v životě opravdu nadšená. Díky němu si i neplánovaně rozvíjím „mindfulness“. Začala jsem si totiž zvlášť venku více všímat různých detailů, abych si je pak při vizualizacích byla schopna lépe vybavit. Celkově je to pro mě hodně obohacující. K „zážitkům“ z vizualizací se pak v myšlenkám často vracím. Je to skoro jako kdybych ty situace zažila nebo místa navštívila opravdu. Moc ti za tuto možnost děkuju. Jsem opravdu vděčná, že jsi s tím programem přišla."
Petra
"Ahoj Dášo, ráda bych se s Tebou podělila o další svůj zážitek při relaxaci. Tentokrát téma Voda. Sedla jsem si na terasu a pustila si k relaxaci vodní mlhu, abych tu vodu i cítila. Chvilku před tím než jsi mluvila o loďce, jsem se stala říční panou. A když přišla na vodu loďka, tak jsem do ní nenastoupila, ale vezla jsem ji. Uvědomila jsem si, že já jsem ten, kdo by měl řídit můj život, proto jsem si tu loďku vezla. A když přišli víly a vodník, tak jsem je pozvala na projížďku do své lodi. No a v tu chvíli, když jsem to udělala a oni nastoupili, tak jsem se rozbrečela. Já si totiž uvědomila, že je jen na mě koho si do svého života pozvu a s kým popluji řekou - svým životem. Uvědomila jsem si, že stejně jako víly a vodník na mé loďce mají zvláštní schopnosti, tak je mám i já. Vždyť jsem se stala říční panou, abych si mohla tu vodu (ten život) víc užít. Začíná mi docházet, že opravdovou moudrost máme každý v sobě. Kdo jiný než mi sami přece víme, co je pro nás nejlepší... Roky čtu a hledám v knihách správné odpovědi na moje otázky, které mě mým životem provázejí. Poslední dvě relaxace mi ukázaly, kde ty nejjasnější a nejsprávnější odpovědi najdu. Mám je v sobě! Každý je má v sobě... Je to dar. Upřímně Ti děkuji za příležitost si jej uvědomit... Vlastně se mi ulevilo, když teď vím, koho se ptát. A bonusem po každé relaxaci mi je příval tvořivé energie... Jsem vděčná a těším se na další zážitek... Opatruj se měj hezký večer."
Milena
"Děkuji Dáši za webináře. Nyní už vím, že síla ženy nespočívá jen v “obecně” platném úsloví - silná žena musí zvládnout všechno. Pochopila jsem díky tobě, tvému semináři, že musím být především sama sebou, věřit sama sobě a své intuici. V tom je má síla, síla ženy i její cykličnosti."
Zuzana