Webinář Rozchod jako nový začátek

KDY:3.12.2020 od 17:30 do 20:00

KDE: u vás doma

ZA KOLIK? 290Kč 

s podepsanou knížkou 500Kč

„Rozchod je příležitost začít znovu a jinak“

Představení mé nové knihy která

  • není jen o rozchodech
  • obsahuje mnoho konkrétních doporučení, jak pracovat se svými emocemi
  • vychází z mých osobních zkušeností
  • patří do každé knihovny 

a nejen to...budete mít příležitost:

  • prožít vizualizaci on-line a nahlédnout do svého podvědomí
  • prožít praktické cvičení - sdílení a uvědomění si některých souvislostí
  • získáte doporučení, jak dál
  • dostanete praktické rady ke koncům

Ať chceme nebo nechceme konce totiž jsou součástí našich životů.

Dáša Kožinová

lektorka, koučka, mentorka a autorka knih Deník probuzené ženy a Rozchod jako nový začátek. Autorka projektu pro ženy, kterým pomáhá se sebedůvěrou, sebeúctou. Vede ojedinělé rozchodové rituály, kterými pomáhá lidem po rozchodu, případně po jiné ztrátě. A hlavně nadšená cestovatelka, která miluje cestování a poznávání nových kultur.

Napsali o knize a rozchodovém rituálu ....

Ahoj Dáši, jsem teprve někdě na 30. stránce. Mohu ale už teď říct, že mi už od prvních řádků "vyrazila dech". Cítím souznění s každým slovem, které píšeš. Dokonce i forma, jakou to píšeš, je pro mě mimořádně příjemná a čiší z ní klid, harmonie, pochopení, smiření, láska, úcta, respekt. Jsem zvědavý, čím mě překvapíš na dalších stránkách.
Lubomír
Jde o jednu z událostí, na kterou jdete s určitou představou, a poté na místě zjistíte, že se potřebujete rozloučit s něčím/někým úplně jiným. Celý večer se odehrává v prostředí, kde je harmonie a bezpečí a nemáte strach sdílet či cokoliv říct. Dáša nás trpělivě a jemně provedla celým procesem, na jehož konci budete cítit klid v duši, který si budete chtít uchovat i nadále. S láskou Anna
Anna
Kniha je přínosná v tom, že je to náhled do nitra každého člověka. Každý se v tom najde a uvědomí si spoustu chyb co dělal. Kniha je poučná, naučná a přínosná. Otevřela mi oči v mnoha směrech a umožnila vidět a vnímat co jsem dřív neviděl a nevnímal. Až díky knížce jsem si spoustu věcí uvědomil. V některých případech až šokující odhalení sama sebe a to doslova. Hlavně mi pomohla odpoutat se od minulosti a věcí z minulosti na kterých jsem lpěl. Vůbec jsem nečekal že by mi přečtení jedné knihy mohlo tolik dát a přinést.
Jan
"Díky Dáši za definování problému, který jsem hledala opravdu hodně dlouho. Děkuju za to, že vím na čem teď pracovat. Děkuji za ten vnitřní klid. Jsi úžasná."
Petra