VIRTUÁLNÍ CESTOVÁNÍ

MILUJU CESTOVÁNÍ

JE MOU VÁŠNÍ 

Mým životním stylem.

Časem odpočinku i poznání.

Časem zastavení i inspirace.

V posledních pár dnech se všechno mění. 

Jsou zavřené hranice. 

Nejen já, ale většina z nás nemůže cestovat.

První dny jsem přemýšlela, co s tím. Cítila jsem smutek, zmatek. Měla jsem pocit, že najednou nemám moc nad svým životem. Že mě “někdo zavřel” v naší zemi. Naštěstí tyto pocity byly jen chvíli. 

Pak jsem si uvědomila, že vše mám ve svých vlastních rukách. Jsem to já, kdo si vybere, jak s tím vším co se děje, naložím. A to zejména tehdy, kdy se věci dějí jinak než jsem si představovala.

Inspirací jsem měla opravdu mnoho. Školím pozitivní inteligenci, jak zvládnout krize v životě, posílit odolnost a podobně. Při mé práci jsem se mimo jiné nechala ovlivnit i rakouským psychologem Viktorem Franklem, který přežil koncentrační tábor. Ukázal nám, jak i v “pekle” dokázal najít smysluplnost. V knize A přesto říct životu ano napsal myšlenku: „Člověk může přijít o všechno kromě jediného: nikdo mu nemůže vzít poslední lidskou svobodu – vybrat si za jakýchkoliv okolností svůj vlastní přístup, svou vlastní cestu.“ 

Začala jsem tedy hledat a hrát se. Objevila jsem mnoho cest, jak můžu cestovat dál. Cítím velkou vděčnost, že existují způsoby, jak to jde. Ráda bych je s vámi sdílela. I vy můžete totiž cestovat. Připravuji pro vás několik dalších cest.

Poznání určitého místa, ale nejen to. 

 

Příležitost k setkání se sebou.

Nejde totiž o on-line průvodce s fotkami a popisem trasy. I když ty na webu taky najdete. Mimo to však najdete na každý den našeho výletu speciální vizualizaci díky které se skutečně ve své mysli můžete na dané místo přenést. Stačí si jen vyčlenit čas, projít společně trasu, pak si lehnout či sednout a nechat se vést. Dovolit své mysli hru, která vás zavede tam, kam zrovna potřebuje.

Vybírat destinaci můžete i podle toho, co nyní ve svém životě potřebujete, co vám případně chybí, co se vám líbí a tak nějak intuitivně cítíte, že je pro vás to správné.

Kreativní Barcelona

VÍCE INFORMACÍ

Harmonické Bali

VÍCE INFORMACÍ

Máte chuť virtuální cestování nezávazně vyzkoušet?

Co na cestách objevíte?

Nejen sami sebe. Velmi netradiční cestou poznáte i vybranou destinaci. Každá destinace je jinak dlouhá, bližší info vždy najdete v popisu. Získáte program našeho výletu, bližší popis, fotky a několik vizualizačních cvičení díky, kterým se přenesete na dané místo. 

Navíc tyto cesty mají i další benefity. Díky těmto “virtuálním” cestám můžete zlepšit hned několik oblastí vašeho života:

  • kreativitu
  • rozvoj "pozitivní" části mozku
  • koncentraci
  • celkově svůj psychický stav
  • vztahy
  • životní spokojenost
  • snížit stres v životě

Proč byste měli cestovat se mnou?

Ve 20ti letech jsem odjela do USA a za pár let po návratu do ČR vedla cestovní kancelář. Svou práci jsem milovala. Občas jsem jezdila jako technický průvodce a byla delegátem. Poté jsem si založila vlastní cestovní agenturu. Později jsem ke svému ekonomickému vzdělání přidala ještě psychologické a začala vést osobně rozvojové semináře. Posledních pár let se věnuji pozitivní psychologii, ale pohrávám si s různými alternativními metodami včetně šamanské metody snění. Vedu semináře nejen v ČR, ale i v zahraničí. S láskou a vděčností se stávám průvodkyní za krásami vnějšího světa, ale i za vnitřním bohatstvím každého z nás. 

"Naprosto návyková dovolená s Dášou aneb kdo jednou zkusí, nechce jinak."
Lenka
Nikdy nebudu litovat mého rozhodnutí se na tuto cestu vydat. Chtěla bych tímto Dáši z celého srdce poděkovat, že byla moji průvodkyní nejen na zájezdu, ale i do mého nitra a pomohla mi k uskutečnění mého snu.
Monika
Dášo, vizualizace Bali se Ti vážně povedla. Ty jó, jako bych tam byla znova. 🙂 Já to měla i s vůní.
Lenka